Založiť novú webovú stránku alebo e-shopChcem nový web

Rok 2007
31.12.2007

 Sestra so švagrom a s kamarátmi boli na silvestrovskom výstupe na vrh Rokoš. Je to 3 hodinová túra na ktorú zobrali aj Kim. Vydržala to v pohode, zjedla im všetku desiatu vrátane horaliek. Tu máte pár fotiek.

  
24.12.2007

Boli sme na vianočnej prechádzke, tak sme urobili pár fotiek.

           

         

         

 

      

 

 

 

 

   

   

   22.12.2007

Všetkým prajeme príjemné prežitie vianočných sviatkov a šťastný Nový rok26.11.2007

 Dnes umrel Chanyho brat Cháron. Dostal zápal obličiek a napriek dialýze a infúziach zomrel na zlyhanie obličiek. Je nám to veľmi ľúto a bude nám za ním smutno. Venujeme mu tu pár fotiek.

 

 
5.11.2007

Na výstave v Nitre sme s Kim v konkurencii štyroch feniek skončili prvý, ale bez titulu. Pán Štefík mal výhrady na každého psa a aj na nás. Dostali sme V1 a ostatné fenky dostali VD. Ale sme radi, lebo sme boli v kruhu najmladší, Kim dosiahla vek 15 mesiacov len 2 dni pred výstavou.

     
19.10.2007

Chany dnes má narodeniny, tak sme mu kúpili tortu a oslávili to. Má krásne 3 roky a prajeme mu všetci veľa veľa zdravia a šťastia.

Chany sa rehoce na svojej oslave

Chany sa už zalizuje a teší sa na tortu

 
10.10.2007

Cez víkend sme boli s Chanym na vystave v Chorvátsku. V sobotu bola Cacovka vo Vukovare a v nedeľu Cacibovka v Osijeku. No a mali sme úspech. V sobotu posudzovala maďarská rozhodkyňa a tá nám dala V1 CAC BOB. V záverečných súťažiach sme skončili tretí, tak máme aj BIG3. V nedeľu posudzoval srbský rozhodca a ten nám zadal V1 CAC CACIB BOB. Bála som sa, lebo sme mali aj konkurenciu, ale zadarilo sa. Máme teda Interšampióna!!! A zatiaľ na Slovensku v sobotu v Bratislave sa konali preteky v coursingu pre nechrtov, kde sa zúčastnila Mafia s Kajom. Boli to jej prvé preteky a skončila štvrtá. Prvý beh chytila návnadu už po prvej kladke, tak to trošku tí ľudia podcenili a druhý beh odbehla celý bez žiadneho zaváhania. Tešíme sa na jej úspech, aj keď bola trošku handicepovaná, pretože ráno začala krívať na zadnú nohu, ale nevadilo jej to, lebo keď zbadala návnadu, bola ako znovuzrodená. Na budúci rok ju zoberieme na viac pretekov, tak sa už teraz tešíme, ako ju to bude baviť.

   

     

Chany a Tony

 
29 .9.2007

Naša kamarátka Janka Mrázová sa zúčastnila na Majstrovstvách Európy v coursingu vo Švajčiarsku a skončili na krásnom ôsmom mieste z 28 barzojov. Gratulujeme im a želáme ďalšie úspechy. Prikladám aj fotky Camusa.

 
29.9.2007

Konečne som zohnala foto z marcovej Nitry, kde Kim získala 2 BIS dorast, kde posudzovala rozhodkyňa z Fínska, tak sa pokochajte.

 
29.9.2007

Konečne som sa dostala k tomu, aby som obnovila stránku. Takže minulý víkend sme boli celý víkend v Čechách na Křivonoske, kde sa konala klubová výstava WDK. Bolo super, zoznámili sme sa s mnohými novými a dobrými ľuďmi a psi si našli taktiež nových kamarátov. Kim sa v silnej konkurencii 10 feniek umiestnila na treťom mieste, čo bol obrovský úspech. Na druhom mieste skončila Kimina sestra, takže sestry zabodovali. Kimina maminka vyhrala najúspešnejšiu chovnú fenku so svojim odchovom. Určite sa tam vrátime aj o rok a pokúsime sa úspech zopakovať, ak nie aj vylepšiť. 1.9.2007

Zistila som, že je nejaký problém s našou stránkou fotogalérie, tak sa mi tam nedajú vložiť fotky, tak sa ospravedlňujem a pokúsim sa ich vložiť, čo najskôr. Na pobavenie Vám dávam tehotenský kalendár fien. Kliknite si na to a pozrite sa ako to funguje. http://www.rr.sk/modules.php?name=Preg_kal1.9.2007

V pondelok sme sa vybrali na takú menšiu dovolenku aj so psami do Čiech. Náš cieľ bola ZOO v Hradci Králové, aby naši psi videli exotické zvieratá. Dovolenka sa podarila, v ZOO sa Chanymu a Mafii najviac páčili nosorožce, tigre a malí leopardi. Fotky si môžte pozrieť v našej novej fotogalérii a to www.fotogaleria.wbl.sk . V stredu sme sa zastavili u Ivany Veselej, s ktorou sme boli na jednom ranči, kde pracuje jej dcéra Martina a tam som po cca 4 rokoch sedela opäť na koni, keďže som mala zlomenú chrbticu po páde koňa a odvtedy som na koni nesedela. Vysadla som s malou dušičkou a vybrali sme sa na skoro hodinovú vychádzku po lese. Bolo to super, každým krokom som získavala stratené sebavedomie a prekonávala strach spôsobený mojím pádom. Boli sme aj na výchádzke so psami, kde sa nás dosť stretlo a dobre sme si pokecali. Takže sme našu dovolenku ukončili vo štvrtok a tešili sa už domov. Pozrite si fotky v našej novej fotogálerii a napíšte, ak sa Vám niečo páčilo. Zopár fotiek na ukážku:

 30.8.2007

Konečne som sa dostala k tomu, aby som mohla obnoviť novinky. Takže všetko po poriadku. 17.8 sme absolvovali Špeciálnu  klubovú výstavu v Bratislave. Bolo úporne teplo a psom sa nechcelo vôbec behať. Chany bol prihlásený do triedy víťazov, ale to čo predviedol, by nestačilo ani na triedu baby. Sabotoval celé behanie a jeho každá noha išla iným smerom. To som ešte nezažila!!! Bola som naozaj prekvapená, že nám dal V1, čakala som horšiu známku za ten Chanyho herecký výkon. V triede víťazov sa nezadával žiaden titul, ale aj keby sa zadával a my ho dostaneme, tak to by bol prvý titul za ktorý by som sa hanbila, ze som ho vôbec dostala. Kim sa naopak predviedla výborne, ale aj tak sme na koniec skončili ako VD5, čo ma dosť sklamalo, lebo tam boli aj horšie fenky, ale čo už. Rozhodca to videl ináč. To som ešte nevedela, čo nás čaká na druhý deň. 18.8 sme dorazili do BA na Medzinárodnú výstavu skoro ráno, aby sme si našli dobre miesto aj na parkovanie a aj pri kruhu. Všetko sa nám to podarilo a čakali sme na začiatok posudzovania. Chany bol prihlásený do triedy čestnej, tak išiel hneď prvý, čo som bola aj rada, lebo na začiatku ho to ešte baví. Dostal pohár a aj V1. Keď prišiel rad aj na Kim, tak sme vošli do kruhu, boli sme tam tri. Dve boli aj na špecialke, tak som tam išla s malou dušičkou. Pri konečnom rozhodovaní a po posúdení, vybrala tretie miesto, tak som si pomyslela, že sme aspoň druhí, ale keď ukázala na mňa, že som prvá, tak som skoro odpadla. To som vôbec nečakala a hlavne po piatku. Takže Kim je už " Šampiónka mladých" a ešte k tomu dostala aj " Nomináciu na Cruft" . To bolo niečo nepredstaviteľné. Boli sme aj na záverečných súťažách, ale vyberali vzrastovo menších psíkov, jedine Chany v triede čestnej skončil vo výbere v prvej päťke, čo bolo na počet psov obrovský úspech. Len za nami bola borderka, ktorá sa hárala, tak jeho predvedenie bolo veľmi zložité a ťažké, pretože sa stále za ňou obzeral. Tak sme vyrazili z BA s dobrým pocitom a unavení domov, aby sme sa nachystali na ďalší deň v BA. 19.8 Chany opäť skončil ako V1 a dostal pohár a Kim skončila ako VD2, takže sme sa zbalili a išli domov, lebo po troch dňoch výstav sme už boli unavení a aj psi.

       

A tu si nás vybrala a dala nám Nomináciu na Cruft

 16.7.2007

Včera sme boli na výstave v Košicach. Bolo hrozne teplo, ale darilo sa nám. Chany dostal  v triede šampionov V1 CAC a Glen  v triede otvorenej V1 CAC  . Chany sa predviedol pekne až na to teplo, lebo sa mu nechcelo behať, ale to sa nechcelo skoro nikomu.10.6.2007

Boli sme nakrývať Mafiu, ale mali sme smolu. Mafia krásne držala, len psíci nevedeli presne čo robiť. Aj sme im chceli pomôcť, ale nedali si. Tak tento rok šteniatka nebudú. O polroka sa o to pokúsime opäť.23.6.2007

Boli sme na coursingu v BA a Mafia dokončila coursingovú licenciu!!!!! Super!!!! Teraz už len absolvovať pár pretekov. Držte jej palce. Ďakujeme.6.6.2007

Boli sme na prechádzke a Mafia s Korou - jagdteriérkou nahnali zajaca do repky, Chany behal popri repke a čakal pokým zajac vybehne. Nakoniec vybehol a Chany ho začal naháňať. Najskôr sme sa smiali, lebo zajac kľučkoval a Chany sa snažil kľučkovať tiež, aj keď sa mu to tak dobre nedarilo ako zajacovi. Ani sme to nečakali, ale Chany ho chytil!! Boli sme v šoku a Chany nadšený. Ja som si len zatvorila oči a čakala, kedy mu toho zajaca zoberú. Som zvedavá, čo bude robiť teraz na coursingu.3.6.2007

Tak máme za sebou víkend, ktorý sme strávili na výstavách. V piatok sme boli v Senci, kde sme získali V1 CAJC a v BIS junior sme sa dostali do štvorky veľkých plemien. V sobotu sme boli vo Vyškove na Klubovej výstave chrtov, kde sme skončili na treťom mieste z  ôsmych  . Kimina sestra Kiara skončila za nami na štvrtom mieste. Je to super úspech a veľmi nás to potešilo, pretože sme tam boli opäť najmladší. No a v nedeľu sme boli v NR, kde sme všetci okrem Coletky Janky Dragúňovej dostali od pani Vojtekovej VD. Poradila nám sa ísť pozrieť do zahraničia, že ako majú vyzerať Írsky vlkodavy. Budem sa musieť ísť pozrieť.

     

Glen a Holmes trieda otvorená

Rúženka čiže Isabella Surycan trieda víťazov - Kimina staršia sestra z predchádzajúceho vrhu, rodičov majú rovnakých

O najlepšieho psa, na prvom mieste je Rúženkin brat Imago Surycan

Roy druhý v triede víťazov

 26.5.2007

Dnes sme boli na dostihovej dráhe v BA behať coursing. Mafia bežala jeden licenčný beh spoločný s jednou ďalšou fenkou a jeden samostatný. Zabehla obidva výborne aj s košíkom, ktorý mala prvý krát na sebe. Na ďalšom tréningu zabehne ešte jeden a získame dostihovú licenciu, tak naša Mafinka bude behávať preteky. Chany sa na prvý beh vykašlal, druhý odbehol dobre. No a Kim, tá nás prekvapila. Zabehla tiež výborne, takže aspoň vieme, že ju to bude baviť. Počkáme si len, keď trošku podrastie.21.5.2007

 

Chany bol nakrývať fenku Janky Dragúňovej Afroditu Irvu. Dúfame, že sa to podarilo a že budú obaja rodičia. Uvidíme za 21 dní.13.5.2007

V Bratislave sa nám darilo výborne, skončili sme V2 v konkurencii 5 mladých feniek, takže sme spokojný, lebo Kim tam bola najmladšia.
7.5.2007 

Včera sme boli s Kim na výstave v BB po prvý krát v triede mladých a  dostali sme prvý CAJC!!!! Potešilo nás to, Kim sa predviedla nádherne a hlavne v pohybe. Síce tam trošku zaštrajkovala, keď zbadala moju mamu za páskou, ale potom to už bolo v pohode. V nedeľu nás čaká Bratislava, tak dúfam, že všetko dobre dopadne. 

 


2.5.2007 

Dnes  som pridala nové foto a aj nové záložky. Budem sa snažiť to všetko rýchlo aktualizovať .
29.4.2007

Chany dnes po prvý krát nakrýval. Jeho frajerka sa volá Lajla čiže Pluirean von Schloss Neuschwanstein . Išlo im to výborne a padli si do oka. Budeme to ešte zajtra opakovať, tak dúfame, že za 2 mesiace sa Chany stane oteckom.
23.4.2007

Dnes sme sa vrátili z výstavy zo Srbska a darilo sa nám. Chany vyhral aj v sobotu a aj v nedeľu V1 CAC CACIB BOB BIG 1 , tak sme domov priniesli 4 krásne poháre a super fotky. Stal sa aj " Šampionom Srbska"   a už je skoro " Interšampionom" , chýba nám len 1 rok a deň. S týmto víkendom sa stal aj " Klubovým šampionom" , tak dúfame, že na najbližšej Klubovej výstave dostaneme pohár. Chany sa v Srbsku nádherne predviedol, ale hlavne mu rozhodci vychválili povahu, že už dávno nemali takého pohoďáka ako je on. Sme na neho hrdý.
17.4.2007 

 

Cez víkend sme mali stretnutie vlkodavov, kde sme sa stretli a vymienali si svoje skúsenosti, psíci si zabehali coursing a gulášmajster Janči uvaril guláš. Bolo super a postupne budem pridávať fotky do fotogalérie. Viac foto nájdete aj na stránke Zuzky a Marcelky.18.3.2007 

Dnes sme sa zúčastnili s Kim po prvý krát na výstave v Nitre v triede dorastu. V kruhu sme boli aj so sestrou Kiarou a skončili sme: Kim VN1 a Kiara VN2. Ale najväčší úspech sme získali v záverečnom kole o najkrajší dorast a to 2. miesto najkrajší dorast fena, ktorý nám udelila rozhodkyňa z Fínska. Tešíme sa z jej prvého úspechu a zvládla to na výbornú. Bola tam aj Kimina staršia sestra, teda z predošlého toho istého vrhu, a tá získala v medzitriede V1 CAC BOB, tak sme aj z toho šťastný a gratulujeme.

6.2.2007

K Mafii som pridala fotky jej nového priateľa, ktorý sa možno stane otcom ich šteniatok. Je nádherný, dúfam že sa to podarí.

5.2.2007

Doplnila som nové foto do našich priateľov. Nemám ešte rubriku, kde by som urobila pamiatku pre tích, ktorí nás opustili, tak som ich dala zatiaľ do našich priateľov, takže môžte sa pozrieť a napíšte nám. Ďakujeme.

29.1.2007

Boli sme sa pozrieť na výstavu v Trenčíne a náš kamarát IW Glen to tam riadne rozbalil. Skončil V1 CAC CACIB BOB. Tak mu ešte raz gratulujeme a prajeme v tomto roku, čo najviac takýchto úspechov. Kim bola prvý krát na výstavisku a dosť ju to vzalo. Inokedy hrdinka a tam bola z toho mimo. Po hodinke ju to prešlo a už sa tvárila v pohode. Pridávam jej nové fotky, pokúšali sme sa ju odfotiť v postoji. Minulý týždeň sme boli pozrieť Kiminu sestru Kiaru, tak pridávam aj jej fotky. Sú pod rodokmeňom Kim.


 

TOPlist
aktualizované: 24.08.2015 07:24:04